Shall me dy tonalitete Mango

SKU: 17050136

Shall me shirita të valëzuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Shall me shirita të valëzuar, dizajn me dy tonalitete. 70% Poliester, 30% Poliester i ricikluar

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë