Shall me printe Carpisa

330L

SKU: ASA40905541

Shall katror me printe shumëngjyrëshe

0X90X90
Roze print
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Shall katror me printe dhe me disa tonalitete. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë