Shall e punuar me pëlhurë, Carpisa

SKU: ASA40906541

Shall për femra nga Carpisa e punuar me pëlhurë me model. Veshja perfekte për të përshtatur aksesorët ose stilin tuaj.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shall për femra nga Carpisa e punuar me pëlhurë me model. Veshja perfekte për të përshtatur aksesorët ose stilin tuaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë