Shall me thurje,Okaidi

SKU: 698056819

Shall me thurje,Okaidi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shall me thurje,Okaidi,e përbërë nga 1 % % Elastain 3 % Fibra metalike 17 % Poliestër 79 % Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë