Shall me tonalitete, Carpisa

1900L

SKU: ASB82901543

Shall me tonalitete, I kombinueshëm me çdo veshje gjatë vjeshtës dhe dimrit.

E kuqe
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Akrilik , Përmasat: 0X124X200

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë