Shall në formë golfi me koala,Obaibi

SKU: 696704435

Shall në formë golfi me koala

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shall në formë golfi me koala,10% lesh 14% poliestër 25% viskozë 51% poliamidë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë