Shall në formë golfi me mace,Obaibi

SKU: 696707153

Shall në formë golfi me mace,Obaibi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shall në formë golfi me mace,Obaibi.10% Lesh 14% Poliestër 25% Viskozë 51% Poliamidë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë