Shall në formë golfi,Okaidi

SKU: 698052805

Shall në formë golfi,Okaidi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shall në formë golfi,Okaidi,e përbërë nga 2 % Fibra metalike 5 % Poliestër 38 % Poliamidë 55 % Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë