Shall Okaidi

SKU: 97177138

Shall pas qafe per djeme, me motive

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Ky shall rrethor pas qafes, i trikotua, me motive dhe I perbere nga nje material I bute ka nje ngrohtesi te parezistueshme. Ka logo qe reflektohet. Me diameter rreth 50cm dhe lartesi 17cm. I disponueshem ne dy madhesi.,54% Pambuk, 38% Poliamid, 8% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

2/6 Vjec, 8/14 Vjec

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

DJALE