Shapka me dy gërsheta Mango

2093L

SKU: 87046307

Shapka të sheshta me dy rripa gërsheti

36
37
38
39
40
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Shapka të sheshta me majë katrore dhe me dy rripa gërsheti. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA