Shapka me dy shirita me tokëz Geox

5495L

SKU: D15LSA

Shapka lëkure me shollë ergonomike

35
36
37
38
39
40
E bardhe
Platin
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shapka lëkure me dy shirita me tokëz metalike, me teksturë lëkure; dizajn i rehatshëm, praktik dhe që thahet shpejt. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë