Shapka me pjesë të lidhura Mango

4193L

SKU: 87045902

Shapka me platformë në shollë dhe majë rrethore

35
36
37
38
39
40
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Shapka me platformë në shollë, me pjesë të lidhura në pjesën e sipërme dhe me majë rrethore. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

35, 36

Përzgjidh masën

35, 36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA