Shapka me rripa lëkure Mango

3493L

SKU: 87110070

Shapka të sheshta me rripa të ndërthurur

36
37
38
39
40
bezhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Shapka me shollë të sheshtë në formë katrori të gishta dhe thembër, dizajn me dy rripa lëkure të ndërthurur. 100% Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA