Shapka me rripa Mango

SKU: 17010123

Shapka me rripa me nyjë të lidhur midis

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shapka me efekt lëkure, me rripa me nyjë të lidhur midis tyre. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë