Shapka me rripa të kryqëzuar Women Secret

2890L

SKU: 4992342

Shapka me dy rripa të kryqëzuar në pjesën e sipërme

37
38
39
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shapka me dy rripa të kryqëzuar në pjesën e sipërme dhe me teksturë thurjeje. Sholla: EVA; Pjesa e sipërme: Poliester; Pjesa e brendshme: Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë