Shapka me takë të hollë, Alison, ALDO

4250L

SKU: 13618405

Shapka me takë të hollë dhe rrip me tokëz. Taka 6cm.

36
37
38
39
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shapka me takë të hollë dhe rrip me tokëz. Taka 6cm. 98% Poliuretan,2% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë