Shapka me xixa Women Secret

1595L

SKU: 5169143

Shapka me rripa të kryqëzuara

37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shapka me rripa të trashë e të kryqëzuar dhe me efekt me shkëlqim, perfekte për kohë të mirë dhe për në plazh. Sholla: EVA; Pjesa e siperme: PVC; Pjesa e brendshme: PVC

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë