Shapka për shtepi ,Women Secret

1500L

SKU: 8973754

Shapka të hapura, në ngjyrë gri. Me print me vija dhe strofë frymëzuese për gruan e poetes Elvira Sastre. Të dizajnuara në mënyrë që këmbët tuaja të pushojnë, ato janë një kënaqësi. Shijoni të qenit rehat në shtëpi!

l
m
s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shapka të hapura, në ngjyrë gri. Me print me vija dhe strofë frymëzuese për gruan e poetes Elvira Sastre. Të dizajnuara në mënyrë që këmbët tuaja të pushojnë, ato janë një kënaqësi. Shijoni të qenit rehat në shtëpi! Sholla:TPR E siperme:Pambuk INS:Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, ,