Karrocë shëtitëse Giordani Winnie the pooh Prenatal

12990L

SKU: 648889

Shetitore Giordani Winnie the pooh

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karrocë fëmijësh me strukturë çeliku, mbyllje ombrellë dhe mini dorezë të vetme. E pajisur me 4 rrota dyshe, kthyeshëm përpara, frenim binjak në rrotat e pasme dhe kapuç me dritare. Karroca mbyllet lehtësisht edhe me panelin e përparmë të montuar. Mbështetja e mbështetëses dhe mbështetëses së këmbës, doreza anësore për transport.
Aksesorët e përfshirë: mbulesa e shiut, shporta, paneli i përparmë.
Përmasat kur janë të hapura: 38,5 × 46,5 × 108 cm.
Përmasat e mbyllura: 111 × 265 cm.
Pesha: 7.5 kg.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

UNISEX

Size Filter

MASE STANDARTE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE