Shishe Walk Go, Carpisa

2200L

SKU: AA797301C00

Shishe termike me dizajn bazik

E verdhë
E zeze
Gri
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Shishe termike me dizajn bazik, i përshtatshëm për kohe të ngrohta si dhe të ftohta. 100% Alumin

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit