• GIORDANI

Shkalle ndihmuese – Prenatal,GIORDANI

1020L

SKU: 8054688006658

Shkalle ndihmuese

3 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Falë kësaj platforme praktike dhe shumëngjyrëshe të ngritjes së foshnjës me gjirafë, i vogli juaj do të lehtësohet në arritjen e pavarur të lavamanit ose pasqyrës për të qenë në gjendje të lajë duart e tyre të vogla ose dhëmbët, ashtu si nëna dhe babai.

Sipas markës

Sipas sezonit