Skuter për vajza Sun&Sport, Prenatal

SKU: 645175

Skuter për vajza, i lehtë dhe i palosshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Skuter për vajza, i lehtë dhe i palosshëm, lehtësisht i transportueshëm, rrota me diametër 12cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë