Sterilizator That’s Love, Prenatal

SKU: 637204

Sterilizator me 3 funksione

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

3 in1 funksione: sterilizon, than dhe ngroh. Sterilizon në mënyrë efektive deri në 6 shishe. i thjeshtë për t’u përdorur. Zhduk 99.99% të baktereve.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,