Stileto efekt plastikë, Barbietessy, ALDO

13990L

SKU: 13642150

Stileto efekt plastikë, me shkrim dhe logo me gurë Barbie. Taka 10cm.

36
37
38
39
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Stileto efekt plastikë, me shkrim dhe logo me gurë Barbie. Taka 10cm. 70% TPU,30% Gurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë