Stileto lëkurë Mango

SKU: 87092502

Këpucë stileto lëkurë me takë 10cm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këpucë stileto lëkurë me takë 10cm. 100% LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

35, 36, 37, 38, 39

Përzgjidh masën

35, 36, 37, 38, 39

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA