Stol per tualetin – Prenatal ,GIORDANI

1020L

SKU: 8054688006719

Stol per tualetin

2 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Falë kësaj platforme praktike të ngritjes së bebeve me gjirafë, vogëlushja juaj do të lehtësohet në arritjen e lavamanit ose pasqyrës në mënyrë të pavarur për të larë duart ose dhëmbët, ashtu si nëna dhe babi

Sipas markës

Sipas sezonit