Streçe Activewear Mango

3493L

SKU: 87090520

Streçe me bel të lartë

l
m
s
E zeze
Kafe pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe të gjata me bel të lartë, material elastik dhe me qepje të valëzuar përreth belit. 25% Elastan, 75% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA