Streçe Mango

657L

SKU: 17075920

Streçe me bel të lartë dhe me shirit elastik tek pjesa e belit

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Streçe me bel të lartë dhe me shirit elastik tek pjesa e belit, dizajn bazik. 90% Viskozë 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë