Streçe me kuadrata Springfield

1895L

SKU: 6839029

Streçe pantallon me kuadrata

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe model Chinno me kuadrata me xhepa anësore dhe xhepa të rremë ne pjesenën e pasme, me zinxhir dhe buton për mbërthim. 64% POLIESTER 32% VISKOZE4% ELASTAN

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë