Streçe me penca Mango

2093L

SKU: 87032883

Streçe me penca

34
36
38
40
42
44
blu
E kuqe e erret
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe me penca me bel të lartë me zinxhir dhe grep për mbërthim. 3% ELASTAN, 52% PAMBUK, 45% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA