Streçe Activewear Mango

2990L 2100L

SKU: 87067630

Streçe me printe

l
m
s
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Streçe me printe, material i butë dhe elastik. 88% Poliester, 12% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA