Streçe me printe Prenatal

SKU: 663489

Streçe me printe zemrash në pjesën e poshtme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Strepçe të gjata praktike dhe elastike, dizajn me printe zemrash shumëngjyrëshe në pjesën e poshtme të këmbëve. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë