Streçe Obaibi

690L

SKU: 90849800

Streçe te shkurtra lisho

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Streçe te shkurtra lisho per vajza te vogla.Pelhura e pambukut organik I jep me shume siguri dhe rehati foshnjes tuaj . 95% Pambuk , 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit