Strece Obaibi

690L

SKU: 90849800

Strece te shkurtra lisho

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Strece te shkurtra lisho per vajza te vogla.Pelhura e pambukut organik I jep me shume siguri dhe rehati foshnjes tuaj . 95% Pambuk , 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë