Strece Okaidi

1395L1495L

SKU: 97089138

Strece te gjata me printe ne formen e pantallonit Slim fit

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Strece te gjata me printe ne formen e pantallonit slim fit .Te punuara me pelhuren e perzgjedhur velvet e cila siguron ngrohtesi ,elegance dhe prakticitet .Te kombinueshme me cdo stil veshje,98% Pambuk , 2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë