Strece Okaidi

2390L

SKU: 91993900

Strece ne formen e pantallonit lisho

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Strece ne formen e pantallonit lisho.Te pajisura me tre kopsa te cilat I japin akoma me shume stil dhe elegance .Prakti ,te rehatshme dhe te pershtatshme me cdo stil veshje,97% Pambuk , 3% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë