Pantallona skinny-fit Okaidi

1793L2093L

SKU: 91993138

Pantallona të gjata, prerje skinny-fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata, prerje skinny-fit, me butona dekorues në pjesën e belit dhe pjesën anësore. 97% Pambuk 3% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,

Sipas ngjyrës