Strece Okaidi

SKU: 97374138

Strece te gjata lisho

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Strece te gjata lisho te buta dhe praktike,71% Viscose ,29% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë