Strece Okaidi

1095L

SKU: 97373560

Strece te gjata kadife

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

strece te gjata kadife per vajza.Te punuara me shume kujdes dhe praktike,62% Pambuk, 28% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë