Streçe pambuku Prenatal

SKU: 488101

Streçe te gjata, me pjesen suportuese te barkut

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Streçe te gjata, me pjesen suportuese te barkut ,per perdorim para pas dhe gjate shtatzanise.95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit