Streçe të gjata Mango

2990L

SKU: 27030262

Streçe të gjata me bel të lartë dhe shirit elastik

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Streçe të gjata me bel të lartë dhe shirit elastik, të cara në pjesën e poshtme të këmbës. 69% Viskozë 26% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë