Streçe të shkurtra Activewear Mango

1495L

SKU: 87095903

Streçe të shkurtra me bel të lartë

l
m
s
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe sportive me material elastik, prerje të shkurtra dhe bel të lartë. 94% Poliamide, 06% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA