Streçe të shkurtra sportive Mango

1995L

SKU: 87085656

Streçe të shkurtra me bel të lartë

l
m
s
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe të shkurtra me bel të lartë, me material elastik, tegela vertikalë dhe qepje jo të dallueshme. 05% Elastan, 95% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA