Streçe treçerekëshe Prenatal

297L

SKU: 666399

Streçe të thjeshta pambuku

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Streçe bazike treçekekëshe me përbërje të butë pambuku dhe shirit beli elastik që përshtatet.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit