Syze cat-eye Parfois

2690L

SKU: 184121_BN

Syze cat-eye me xham në formë katrore

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze cat-eye me xham në formë katrore dhe skelet më dy tonalitete. 95% Polikarbonat 5% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë