Syze dielli katrore Mango

1813L

SKU: 87085686

Syze dielli me kornizë katrore

99
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Syze dielli me kornizë katrore dhe skelet plastik, ofrojnë mbrojtje UV e kategorisë së 3-të. 100% Polikarbonat

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA