Syze dielli Mango

SKU: 87035683

Syzë dielli me kornizë katrore dhe skelet metalik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Syzë dielli me kornizë katrore dhe skelet metalik me xhama 100% mbrojtës ndaj rrezeve UV. 100% Polikarbonat

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA