Syze dielli, Mango

2590L

SKU: 37040152

Syze dielli të polarizuara, me skelet te fortë dhe rezistent.

99
Lejla
Portokalli Pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli të polarizuara, me 100% faktor mbrojtës UV. Me skelet të fortë dhe rezistent. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë