Syze me xham drejtkëndor Parfois

2990L

SKU: 189772

Syze dielli me skelet të trashë

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham drejtkëndor dhe skelet të trashë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë