Syze dielli, Okaidi

1190L

SKU: 86013422

Syze dielli për vajza me xhama në formë rrethore

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli për vajza me xhama në formë rrethore dhe skelet me printe shumëngjyrëshe. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë