Syze dielli, Parfois

3190L

SKU: 196634_KK

Syze dielli me skelet metalik

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me skelet metalik dhe xhama në formë katrore. 45% Polikarbonat 55% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë